Regulamin TOUGH ELECTRONICS

 1. Właścicielem systemu sprzedaży TOUGH ELECTRONICS jest firma AW.NET Polska Sp. z o.o. 
 2. Ofertę przedstawioną w systemie TOUGH ELECTRONICS kierujemy do firm komercyjnych oraz instytucji publicznych i edukacyjnych. 
 3. Regulamin systemu TOUGH ELECTRONICS określa zasady sprzedaży towarów przez AW.NET Polska Sp. z o.o. za pośrednictwem internetu zgodnie z ofertą handlową zawartą w internecie pod adresem: www.toughelectronics.pl

ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienie może być dokonane pisemnie, telefonicznie lub przez internet w systemie TOUGH ELECTRONICS - www.toughelectronics.pl lub faxem pod numerem (22) 266-83-18. 
 2. Zamówienie złożone poprzez system internetowy TOUGH ELECTRONICS jest traktowane jako zamówienie pisemne. 
 3. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail umożliwiających potwierdzenia zamówienia, co ułatwi nam realizacje zamówienia zgodnie z Państwa preferencjami. 
 4. Jeśli uzyskanie potwierdzenia w ciągu 2 dni roboczych nie będzie możliwe, zamówienie zostanie anulowane.
 5. Dane podawane w zamówieniu będą przetwarzane przez firmę AW.NET Polska Sp. z o.o. wyłącznie w celu realizacji zamówień zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i nie będą udostępniane zewnętrznym podmiotom. 
 6. Po przyjęciu zamówienia pracownik firmy AW.NET Polska Sp. z o.o. skontaktuje się z zamawiającym pod podanym w zamówieniu numerem telefonu lub poprzez e-mail w celu potwierdzenia dostępności zamówionych towarów i ustalenia szczegółów wysyłki. 
 7. Zamówienia potwierdzane są w ciągu 4 godzin roboczych od momentu otrzymania zamówienia. O otrzymaniu zamówienia informujemy wiadomością e-mail na podany w formularzu adres.

SPEDYCJA/TRANSPORT

 1. Naszym Klientom proponujemy wysyłkę zamówionych produktów przez współpracującą z nami firmę spedycyjną UPS. 
 2. KOSZTY TRANSPORTU WYNOSZĄ: 1,23 zł brutto, niezależnie od liczby zakupionych towarów i miejsca odbioru na terenie Polski.
 3. Zgodnie z zapewnieniami spedytora przesyłki zostaną dostarczone do godz. 17:00 następnego dnia roboczego po wysyłce z TOUGH ELECTRONICS (oprócz sobót, niedziel i dni świątecznych) do wszystkich miast wojewódzkich, zaś do pozostałych miejscowości w drugim dniu roboczym po wysyłce. AW.NET Polska Sp. z o.o. dołoży wszelkich starań, by adresaci w Warszawie, mogli otrzymać przesyłki do godz. 15:00. Zachęcamy Państwa do korzystania z dostaw towarów przez stale współpracujące z AW.NET Polska Sp. z o.o. firmy spedycyjne. Jest to bardzo wygodne (dostawa do drzwi odbiorcy).

SPOSOBY PŁATNOŚCI

 1. Za zamówione produkty można płacić:
  Przelewem bankowym - w tym przypadku wysyłamy e-mailem lub faksem fakturę pro forma, na podstawie której Klient dokonuje wpłaty na podane konto. W tytule prosimy wpisać nr faktury pro-forma. Zamówienie zostanie zrealizowane z chwilą zaksięgowania płatności na koncie lub w momencie przedstawienia dokumentu potwierdzającego przelew bankowy. Nr rachunków bankowych: mBank S.A. 25 1140 1977 0000 3020 1200 1001
  Płatność gotówką - dotyczy odbiorów osobistych w siedzibie AW.NET Polska Sp. z o.o.
  Leasing - finansujemy zakupy w Leasingu we współpracy z Grenkeleasing - wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 022 2668317 wew. 101
 2. Nie wysyłamy zamówień z formą zapłaty przy odbiorze - za pobraniem. 
 3. URZĘDY PUBLICZNE, AGENCJE, INSTYTUCJE, OŚRODKI EDUKACYJNE, FIRMY - istnieje możliwość uzyskania kredytu oraz terminu płatności na realizowane zamówienia, prosimy o telefon: 22 266 83 17 wew. 103, bądź e-mail: r.siwinski@toughelectronics.pl
 4. AW.NET Polska Sp. z o.o. na zakupione prze Klientów towary wystawia fakturę VAT.
 5. Wszystkie ceny prezentowane na stronach internetowych www.toughelectronics.pl są cenami brutto (zawierają 23% podatek VAT).

GWARANCJA

 1. Wszystkie towary zakupione w systemie TOUGH ELECTRONICS są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela na terenie Polski.
 2. Wszystkie produkty oferowane w systemie TOUGH ELECTRONICS są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 
 3. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu, prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego, w momencie jej odbioru, w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej. 

INFORMACJE DODATKOWE

 1. Aby Państwa decyzje w sprawach zakupów stały się łatwiejsze i wygodniejsze staramy się zwiększyć ilość informacji o cenach i dostępności artykułów w naszych magazynach. Zapraszamy do korzystania z serwisu internetowego: www.toughelectronics.pl - serwis dla klientów AW.NET Polska Sp. z o.o., udostępniający na bieżąco informacje o cenach, dostępności towarów, umożliwiający bezpośrednie składanie zamówień. Dostęp do tej części systemu nie wymaga rejestracji użytkownika. W celu uzyskania informacji na temat statusu realizacji zamówień oraz historii zamówień można skorzystać z formularza rejestracyjnego umieszczonego pod w/w adresem lub przesłać wiadomość e-mail na adres: kontakt@toughelectronics.pl 
 2. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego. 
 3. Prezentowane zdjęcia produktów mają charakter wyłącznie poglądowy. 
 4. Autorzy systemu TOUGH ELECTRONICS dołożyli wszelkich możliwych starań, aby prezentowane informacje były prawdziwe i aktualne, jednak nie mogą tego zagwarantować. Dlatego błędne informacje na stronie internetowej nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z pracownikiem firmy AW.NET Polska Sp. z o.o. 
 5. Ochronę prawną i windykacyjną zapewnia Grupa KOKSZTYS S.A.
pixel